Sauna Modul

Home Sauna Modul

Návrat k původním způsobům saunování

SAUNOVÁNÍ JE DNES VELICE OBLÍBENÁ WELLNESS AKTIVITA. JE POPULÁRNÍ SOUČÁSTÍ ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU A MÁ BLAHODÁRNÉ ÚČINKY NA TĚLO I MYSL. S VENKOVNÍM SAUNOVÝM MODULEM SE PŘIROZENĚ VRACÍME K PŮVODNÍM TRADICÍM. MŮŽETE TAK MÍT JEDINEČNÝ PRVEK VE VAŠÍ ZAHRADĚ NEBO WELLNESS ZAŘÍZENÍ.

ŘEŠENÍ WELLNESS PROSTŘEDNICTVÍM MODULÁRNÍCH TECHNOLOGIÍ JE UNIKÁTNÍ DÍKY RYCHLOSTI VÝSTAVBY, UNIFIKACI PROVEDENÍ, ROBUSTNOSTI, ODOLNÉ KONSTRUKCI, INVESTIČNÍMU NÁKLADU A V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ I SKUTEČNOSTI, ŽE MODULÁRNÍ OBJEKT JE JEDNODUCHÉ UMÍSTIT NA ŠIROKOU ŠKÁLU RŮZNORODÝCH POZEMKŮ BEZ NÁROČNÉ PŘÍPRAVY. MONTÁŽ I DEMONTÁŽ JE VELICE JEDNODUCHÁ A TUDÍŽ I DOBŘE PŘEVOZITELNÁ.

VÝHODY SAUNOVÉHO MODULU SPOČÍVAJÍ V JEDNODUCHÉ INSTALACI A ÚDRŽBĚ. NEZVYŠUJE ZASTAVĚNOST POZEMKU A TÍM EFEKTIVNĚ VYUŽÍVÁ PLOCHU. ČESKÁ KVALITA VÝROBY A ZAJÍMAVÁ ARCHITEKTURA ZAJIŠŤUJE JEDINEČNÝ WELLNESS ZÁŽITEK A HODNOTNÝ PRVEK VENKOVNÍHO PROSTORU. MŮŽETE SE SPOLEHNOUT NA JASNÝ TERMÍN DODÁNÍ, KTERÝ ZAJISTÍ RYCHLOU REALIZACI.

 • Architektura

  Architektura spojená s modulární cestou výstavby je unikátní a zajistí tak originalitu v porovnání s jinými řešeními na trhu

 • Modulární řešení

  Jednoduchá instalace a údržba jednotky bez potřeby složité základové desky a pŕípravy podloží je vhodná pro jakýkoliv terén díky vlastní statice konstrukce modulu.

 • Kvalita zpracování

  Díky využití kvalitních materiálů a šikovnosti našich řemeslníků pokryjeme každý detail.

 • Zdraví

  Díky periodickému využívání sauny může dojít k zlepšení zdravotního stavu a to především lymfatického systému, dýchacích cest, pokožky a termoregulace.

Vymyslíme

Naše sauna může být ve více než 50 různých variantách dispozice, designu a zpracování. Pomůžeme Vám vybrat tu nejlepší variantu pro Vás.

Vyrobíme

V našem výrobním závodě v Jeseníku Vaší saunu dle konkrétní konfigurace do 3 měsíců vyrobíme. Klademe důraz na přesné dodržování kvality, konfigurace a čas dodání.

Přivezeme

Před samotným přivezením sauny se na místo přijede podívat náš odborný technik a zvolí nejlepší formu usazení sauny. Poté Vaší saunu přivezeme na autu s hydraulickou rukou, díky které ji odborně a přesně usadíme do Vaší zahrady.

Ukážeme

Postupně od nás můžete čekat fotodokumentaci výroby Vaší sauny z průběhu. Po přivezení na místo s Vámi projdeme Vaší konfiguraci a shodnost s finálním provedením. Naučíme Vás jak saunu používat a ukážeme všechny důležité body.

Servisujeme

Kdykoliv v trvání prvních dvou let máte nárok na uplatnění servisního výjezdu našich odborných a proškolených montérů, kteří v případě závady přijedou do 2 týdnů od nahlášení. Zároveň lze připlatit další roky prodloužení servisní ochrany.