Rodinné domy & smart bungalovy

Home Portfolio Rodinné domy & smart bungalovy

V rámci naší sekce Smart bungalovy & architektura máme připravené čtyři základní provedení bungalovů Smart Module a jeden unikátní projekt od roku 2023 s názvem Smart Shelter. Speciální provedení pro víkendové bydlení či designové kanceláře, při využití nového konceptu ve stavebnictví.

Unikátní architektura, moderní design, ekologicky šetrná výstavba, precizní provedení bez vedlejších více nákladů a více prací a to za absolutně minimální čas vlastní výstavby jsou důvody, proč si vybrat bungalovy Smart Module.

Stavba vlastního rodinného domu patří mezi nejvýznamnější rozhodnutí, která můžete v životě udělat. S výběrem vhodné stavební technologie a materiálů souvisí nejenom celková cena stavby, ale také kvalita domu, jeho trvanlivost a energetická efektivita. Modulární stavby jsou tak vhodným řešením, v následujících bodech Vám krátce vysvětlíme několik základních bodů.

Hlavní přednost modulárních staveb:

  • Modulární stavba má svou hodnotu bez pozemku. Je možné ji realizovat i na pronajatém pozemku.
  • Jednou z největších výhod modulární výstavby je rychlost. Modulární domy jsou předem navržené a připravené k montáži, což umožňuje snadnou a rychlou výstavbu. Díky tomu se do domu lze nastěhovat brzy, což ušetří nejenom čas, ale také peníze za pronájem náhradního bydlení.
  • Modulární domy jsou navržené tak, aby bylo možné je snadno přizpůsobit potřebám zákazníka. Je možné si vybrat z různých designů a velikostí domů a přizpůsobit je individuálním potřebám a představám rodiny.
  • Díky tomu se může Váš rodinný dům rozšiřovat přesně dle potřeb růstu rodiny rychle a efektivně.
  • Domy postavené naší technologií jsou levnější než domy postavené klasickou cihlovou výstavbou. To je způsobeno mnoha faktory, jako je například rychlost výstavby, menší množství materiálů potřebných k výstavbě a nižší náklady na pracovní sílu. Modulární domy také umožňují snadnější plánování výstavby a jednoduché rozšiřování domu.

Dnešním velmi vyhledávaným produktem je rodinný dům na klíč. Toto je srdcem našich projektů, kdy dokážeme zařídit všechny stavební a dokončovací práce pro klienta a připravit domov rovnou k nastěhování.

Pokud hledáte spolehlivou a profesionální firmu rádi s Vámi projdeme Vaše otázky a projekty na online či osobní schůzce. Napište nám na info@smart-module.cz a rádi se Vám budeme věnovat.

Ceny domů /od projektu po kolaudaci na klíč/ Smart bungalov 2022 na m2 s DPH zastavěné plochy:

  • 39.890 kč/m2 s DPH u SM01
  • 41.900 Kč/m2 s DPH u SM02 Dvojdům
  • 40.300 Kč/m2 s DPH u SM03 U Dům
  • 43.980 Kč/m2 s DPH u SM04 Dům s extra střechou a krytou terasou

 

 

E-book o modulárních domech zcela ZDARMA, stačí pouze vyplnit formulář a my vám kompletní e-book zašleme zcela zdarma do emailu.

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Zaškrtávací políčka