O nás

Home O nás

V kostce

O nás

Když jsme já, otec Honza a syn Sebastian s podporou zbytku rodiny skromně zakládali společnost, mířili jsme na projekty v oblasti modulárních staveb, od projektu po realizaci. Cílem byla malá rodinná firma, která bude zhmotňovat stavební záměry v oblasti výstavby rodinných domů, designových gastro provozoven a tvorbu architektonicky zajímavých objektů pro sportovní spolky a oddíly.

Od roku 2018 využíváme více než 27 let zkušeností v oblasti řízení týmů lidí, k realizování toho co jsme si plánovali. Naplňujeme své vize a ambiciózní cíle. Jsme hrdá Česká rodinná firma.

Naším posláním je uspokojování potřeb, přání a snů našich zákazníků, partnerů a spolupracovníků prostřednictvím realizace projektů za pomoci modulární technologie.

Pokud hledáte spolehlivou a profesionální firmu rádi s Vámi projdeme Vaše otázky a projekty na online či osobní schůzce. Napište nám na info@smart-module.cz a rádi se Vám budeme věnovat.

Jan Pachman
Sebastian Pachman Smart Module

Proč zvolit nás?

Smart Module je rodinnou společností, zaměřující se na komplexní služby v oblasti architektury, projektování, výroby, výstavby a služby modulárních staveb.

Service Thumbnail

PROFESIONÁLNÍ SLUŽBY

Konzultace při tvorbě stavebního záměru. Architektonické a objemové návrhy & dispozice. Podpora  při kontaktu s útvary veřejné správy, případně  při zajištění financování projektů.

Service Thumbnail

SPOLUPRÁCE & TEAMWORK

Násloucháme Vašim představám a hledáme správná řešení.

Service Thumbnail

SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKŮ, PARTNERŮ A INVESTORŮ

Spokojený klient, nám zajišťuje spokojené partnery a investory.

Service Thumbnail

24/7 HODIN NA PŘÍJMU

Naše poradenství a služby nemají časové limity.

rodinný dům na klíč

Strategický směr výstavby v pozemním stavebnictví

160

Počet klientů

184

Počet projektů

213 mil.

Finanční objem projektů

38

Počet spolupracovníků

Promo Thumb

NÁŠ TÝM

MÁME PROFESIONÁLNÍ TÝM A STÁLE SE UČÍME

Team Thumb

Jan Pachman

Manažer pro strategii, rozvoj a kooperace

Více jak 25 let zkušeností ve vrcholovém managementu nadnárodních společností. “Mým cílem je soustředit se na přání našich zákazníků a hledání správného řešení”.

Team Thumb

MARCEL KHYR

Hlavní mistr realizací

Na pozici mistra realizací dokáži uplatnit nejen mé profesní zkušenosti z kontejnerových výrob, ale díky strategii naší společnosti zaměřenou na modulární architekturu, hledání efektivních cest výroby a používání nových materiálů, mne opravdu baví.

Team Thumb

Sebastian Pachman

Inovační řízení, hledání nových výzev, příležitostí a partnerství

Hledání nových inovací, výzev a možností. Kontakt pro mezinárodní spolupráci a realizaci projektů. “Nové výzvy jsou pro mě vždy inspirativní”.

Team Thumb

JAN ANTORÍN

Mistr realizací

Po zkušenostech v kontejnerové výrobě u nadnárodní společnosti, ale i české jsem rád, že se zde mohu plně realizovat a být součástí týmu lidí, kteří táhnou za společným cílem.