Modulární rodinný dům

Home Aktuality Modulární rodinný dům
rodinný dům

V rámci naší sekce Smart bungalovy pro vás máme připravené čtyři základní provedení bungalovů Smart Module a jeden unikátní projekt od roku 2023 s názvem Smart Shelter. Speciální provedení pro víkendové bydlení či designové kanceláře.

Bungalovy Smart Module vám nabízí Unikátní architekturu, moderní design, ekologicky šetrnou výstavbu, precizní provedení bez vedlejších více nákladů a více prací a to za absolutně minimální čas vlastní výstavby.

Stavba vlastního rodinného domu patří mezi nejvýznamnější rozhodnutí, která můžete v životě udělat. S výběrem vhodné stavební technologie a materiálů souvisí nejenom celková cena stavby, ale také kvalita domu, jeho trvanlivost a energetická efektivita. Nabízíme vám ideální řešení na míru a rádi ho s vámi probereme ne online či osobní schůzce.

Modulární stavby jsou ideálním řešením pro rodinné domy i kanceláře, v následujících bodech Vám krátce vysvětlíme několik základních bodů.

Hlavní přednost modulárních staveb:

  • Modulární stavba má svou hodnotu bez pozemku. Je možné ji realizovat i na pronajatém pozemku.
  • Jednou z největších výhod modulární výstavby je rychlost. Modulární domy jsou předem navržené a připravené k montáži, což umožňuje snadnou a rychlou výstavbu. Díky tomu se do domu lze nastěhovat brzy, což ušetří nejenom čas, ale také peníze za pronájem náhradního bydlení.
  • Modulární domy jsou navržené tak, aby bylo možné je snadno přizpůsobit potřebám zákazníka. Je možné si vybrat z různých designů a velikostí domů a přizpůsobit je individuálním potřebám a představám rodiny.
  • Díky tomu se může Váš rodinný dům rozšiřovat přesně dle potřeb růstu rodiny rychle a efektivně.
  • Domy postavené naší technologií jsou levnější než domy postavené klasickou cihlovou výstavbou. To je způsobeno mnoha faktory, jako je například rychlost výstavby, menší množství materiálů potřebných k výstavbě a nižší náklady na pracovní sílu. Modulární domy také umožňují snadnější plánování výstavby a jednoduché rozšiřování domu.

Dnešním velmi vyhledávaným produktem je rodinný dům na klíč. Toto je srdcem našich projektů, kdy dokážeme zařídit všechny stavební a dokončovací práce pro klienta a připravit domov rovnou k nastěhování. 

Získejte základní informace přímo pro Vás ještě dnes!

Napište nám zprávu nebo e-mail na info@smart-module.cz