fbpx

Ekologie v modularitě se Smart Module

Home Aktuality Ekologie v modularitě se Smart Module
Modulární Dům Smart Module

Ekologie je obecně důležité téma ve společnosti a my ve Smart Module to moc dobře víme. Z toho důvodu se snažíme fungování naší společnosti a staveb přizpůsobit co nejmenšímu zatížení přírody a produkování odpadu a dalšího stavebního smogu. Nyní se s Vámi podělíme o naše aktivity a o jejich výhodách, které Vám mohou poskytnout značné benefity. 

Největší výhoda modularity je stále recyklovatelnost Vašeho domu či komerčního prostoru. Díky našim technologiím můžete stavbu neustále přizpůsobovat Vašim potřebám. Potřebujete se přestěhovat, rozšířit nebo už část Vaší stavby nepotřebujete a rádi byste ji prodali? To Vše Vám může modulární stavba nabídnout! Modulární stavba nabízí všechny tyto možnosti, které jsou výhodné ekologicky i finančně. 

Pokud nevlastníte pozemek, existuje pronájem. S modulární stavbou totiž nemusíte být na vlastním pozemku, ale můžete si jej pronajímat. I s tím Vám rádi pomůžeme. Díky naší sféře realitních služeb jsme schopni najít Vám vyhovující pozemek k pronájmu, který budete moci využívat k bydlení nebo komerčním účelům. A až budete chtít, není nic jednoduššího než nám zavolat a z pozemku pronajatého se přesunout na jiný nebo dokonce vlastní, pokud se Vaše situace změní.

Naše stavby probíhají z 80-90% v prostorách výrobního závodu Jeseník, díky tomu eliminujeme stavební smog, tím myšleno stavební odpad v lokalitě výstavby domu na minimum. Modularita je tak i díky možnostem vnitřní výstavby a absence mokrých procesů, díky kterým se ušetří desítky litrů vody velice ekologická volba pro Vaše řešení. 

Slyšeli jste o programu „Zelená úsporám“? Ten podporuje snižování energetické náročnosti Vašich domovů. Cílem programu je zlepšit stav životního prostředí díky snížení produkce emisí, skleníkových plynů a znečišťujících látek. Do Vašich domovů, kanceláří, školek, škol a zázemí jsme schopni instalovat všechny produkty zahrnuté v tomto dotačním programu. Zvýšíme tak ekologičnost stavby a zároveň tím ušetříte peníze, které můžete investovat do jiných oblastí.