Co pro Vás můžeme udělat?

Home Aktuality Co pro Vás můžeme udělat?

Ať už plánujete stavbu rodinného domu, kancelářského zázemí nebo si chcete dopřát luxusu soukromého venkovního saunového modulu, je důležité uvědomovat si všechny podstatné části projektu. Ať už řešíte stavební povolení nebo rychlé řešení potřeby rozšířit Vaše prostory.

My jsme tu od toho, abychom Vás zodpovědně a profesionálně provedli celým procesem projektu. Naší prioritou je detailní a kvalitní provedení práce, komunikace s klientem a partnerský přístup v celém procesu realizace našich zakázek.

Projekce a Architektura

Prvním krokem každé stavby je vize. Díky našemu projekčnímu týmu dokážeme Vaší vizi přenést do funkčního nákresu a vyřešit tak základní strukturu budovy, elektroinstalace, vodoinstalace, odpadní potrubí a vše další tak, abychom byli schopni následně zajistit pro Vaší stavbu veškerá nutná povolení a Vaše realizace mohla proběhnout bez zbytečných komplikací. 

Výroba a prefabrikace

Naše výrobní zázemí, které se nachází v krásném horském městě Jeseník, zajišťuje kvalitní a dlouho fungující realizace. Právě zde totiž vznikne 90% z každé realizace. Naši odborní pracovníci díky své dlouholeté praxi dokáží zajistit kvalitní výsledek s důrazem na detailní řešení a funkčnost, díky které dokážeme vždy docílit unikátního výsledku. 

Stavební práce

Realizace základových prací, terénní úpravy, oplocení, zahradní úpravy a ostatních prací v okolí nemovitosti lze realizovat paralelně k výrobnímu procesu dané nemovitosti. Výstavba modulární stavby tak bývá až o 80 % rychlejší než konvenční výstavba. 

Finanční služby

Naši finanční specialisté, kteří spolupracují s velkým množstvím finančních institucí umí zajistit nejvýhodnější podmínky pro finanční produkty od samotného financování stavby v podobě hypotečních úvěrů, až po samotné pojištění nemovitosti.

Realitní služby

Naši specialisté na nemovitosti Vám pomohou s výběrem a koupí vhodného pozemku. V případé investiční nemovitosti zajišťujeme také následný pronájem, nebo prodej nemovitosti, servis.

Servis nemovitostí

Díky našemu odbornému týmu montážních specialistů jsme schopni dlouhodobě pečovat a servisovat Vaśí nemovitost včetně veškerých změn, rozšíření i zmenšení nemovitosti.

Pokud byste měli jakékoliv otázky nebo zájem probrat svůj projekt, můžete nás ihned kontaktovat a rádi se Vám budeme věnovat.