fbpx
  • Pondělí - Pátek: 08:30-17:00 / Sobota: 9:00-16:00
  • +420 603 299 705

O nás

Home O nás

V kostce

O nás

Jsme tým pracovníků s více než 20 lety zkušeností v oblasti řízení společností, realizací projektů a naplňování vizí. Jsme Česká rodinná firma.

Naším posláním je uspokojování potřeb, přání a snů našich zákazníků, partnerů a spolupracovníků prostřednictvím realizace projektů za pomoci modulární technologie.

Smart Module - o nás

Proč zvolit nás?

Smart Module je rodinnou společností, zaměřující se na komplexní služby v oblasti architektury, projektování, výroby, výstavby a služby modulárních staveb.

Service Thumbnail

PROFESIONÁLNÍ SLUŽBY

Konzultace při tvorbě stavebního záměru. Architektonické a objemové návrhy & dispozice. Podpora  při kontaktu s útvary veřejné správy, případně  při zajištění financování projektů.

Service Thumbnail

SPOLUPRÁCE & TEAMWORK

Násloucháme Vašim představám a hledáme správná řešení.

Service Thumbnail

SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKŮ, PARTNERŮ A INVESTORŮ

Spokojený klient, nám zajišťuje spokojené partnery a investory.

Service Thumbnail

24/7 HODIN NA PŘÍJMU

Naše poradenství a služby nemají časové limity.

Strategický směr výstavby v pozemním stavebnictví

139

Počet klientů

95

Projektů

122 mil

Finanční objem projektů

31

Počet spolupracovníků

Promo Thumb

Náš tým

MÁME PROFESIONÁLNÍ TÝM A STÁLE SE UČÍME

Team Thumb

Jan Pachman

Manažer pro strategii, rozvoj a kooperace

Více jak 25 let zkušeností ve vrcholovém managementu nadnárodních společností. „Mým cílem je soustředit se na přání našich zákazníků a hledání správného řešení“.

Team Thumb

SEBASTIAN PACHMAN

Projektový manažer, hledání nových výzev, příležitostí a partnerství

Posledních 5 let působí „lovec“ nových výzev. Klíčová osoba pro mezinárodní spolupráci a realizaci projektů. „Nové výzvy jsou pro mě vždy inspirativní a otevirají nové obzory“.

Team Thumb

PETR BALČIRÁK

Manažer výrobního závodu a logistiky

Na pozici manažer výrobního závodu Jeseník uplatňuji zkušenosti z výrobních společností zaměřené na stavební kontejnery. Výzvou je propojit ve výrobě efektivitu, logistiku, kvalitu a bezpečnost práce. Výrazným rozdílem oproti předchozích zkušeností ve výrobě je skutečnost, že se zaměřujeme na výrobu modulárních domů, kde je nárok na dodržování stavebních norem a myšlení v souvislostech prioritou.

Team Thumb

RENÉ BASTL

Odborný koordinátor výroby a koordinací

Více jak 15 let zkušeností z oblasti kontejnerové výroby a výroby ocelových konstrukcí. Práce a spolupráce musí dávat smysl a to nejen mně, ale i kolegům a našim zákazníkům.

Team Thumb

MARCEL KHYR

Mistr výroby a šéfmontér realizací

Ovlivňovat kvalitu finálních staveb a řídit kolegy ve výrobě je náročné, ale zajímavé. Je radost vidět postavený modulární objekt ve správné kvalitě a vydařené architektuře.

Team Thumb

JAN ANTORÍN

Mistr výroby a realizací

Jsem v segmentu kontejnerové výroby více jak 20 let a stále objevuji nová úskalí. Při práci s lidmi a používání nových materiálů, technologických postupů jsem spokojený.